Forum mieszkańców Warszawy

Inne => O wszystkim i o niczym => Wątek zaczęty przez: LTB w 11 Luty, 2019, 10:06:17

Tytuł: Okulary antyrefleksyjne?
Wiadomość wysłana przez: LTB w 11 Luty, 2019, 10:06:17
Witajcie,
Byłem w zeszłym tygodniu u optometrysty. Zdiagnozowano mi nietypową wadę wzroku, każde oko ma zupełnie inne wymagania co do odpowiednich szkieł. Pracuję przy komputerze od kilku lat, dlatego poszukuję dobrej firmy produkującej soczewki okularowe z powłoką antyrefleksyjną. Znalazłem w internecie ofertę zachwalanych szkieł American Lens (http://americanlens.pl/). Co o tym myślicie? Czy jest tu ktoś, kto może korzystał z tej oferty?
Pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Okulary antyrefleksyjne?
Wiadomość wysłana przez: kontursu w 19 Marzec, 2019, 12:31:09
Wysokiej jakości okulary można również dostać w profesjonalnym salonie optycznym w Szczecinie. Sama posiadam okulary z kryształkami Swarovskiego z Manufaktury Wzroku (http://manufakturawzroku.pl/soczewki-szczecin/). Nie dość że są one dopełnieniem stroju, to jeszcze pasują mi do twarzy!
Polecam i pozdrawiam :)
Tytuł: Odp: Okulary antyrefleksyjne?
Wiadomość wysłana przez: Marta88 w 04 Kwiecień, 2019, 11:45:25
Warto wybrać takie szkła , które będą dodatkowo chronić wzrok przed niekorzystnym działaniem monitora i czynników zewnętrznych. Ja stawiam na zakup markowych opraw okularowych od wiodącego optyka, bo zależy mi na tym, aby kupić produkt najwyższej jakości. Serdecznie polecam: https://soczewki24.pl/4-okulary-korekcyjne (https://soczewki24.pl/4-okulary-korekcyjne)