Forum mieszkańców Warszawy

Dzielnice Warszawy => Południowe dzielnice => Wątek zaczęty przez: LTB w 06 Września, 2019, 12:13:40

Tytuł: Ekipa sprzątająca w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: LTB w 06 Września, 2019, 12:13:40
Witajcie,
tak jak w temacie - poszukuję specjalistycznej firmy, która przeprowadziłaby prace porządkowe po zakończonych procesach budowlanych. Zależy mi na szybkim terminie i dobrych opiniach firmy. Mój znajomy korzystał z usług firmy Czysto (http://czysto.org.pl/sprzatanie-pobudowlane/), ale w centrum miasta. Czy ktoś z Was wie, czy usługi są wykonywane także na południu Warszawy? I co ważne - czy jest tu ktoś, kto w przeszłości korzystał z usług tej firmy? Proszę o poradę.
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: Ekipa sprzątająca w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: Warszawiak :) w 14 Listopada, 2021, 18:42:16
Sprzątanie po zbieraczu (https://vector-uslugi.pl/sprzatanie-mieszkan-zaniedbanych/) to jest dopiero wyzwanie. Okazuje się, że niektóre osoby potrafią całe życie gromadzić niepotrzebne rzeczy, bo może się przydadzą. Chodzą po targach, śmietnikach i innych miejscach, w których znajdują starocie i śmieci i gromadzą to w mieszkaniach, które stają się bardziej rupieciarnią, do której ciężko wejść niż mieszkaniem.
Tytuł: Odp: Ekipa sprzątająca w Warszawie
Wiadomość wysłana przez: Warszawiak :) w 02 Grudnia, 2021, 18:25:01
Jeszcze większym wyzwaniem okazało się dla mnie znalezienie opcji posprzątania mieszkania po zmarłym. Na szczęście z pomocą przyszła firma która fachowo zajmuje się sprzątaniem po zmarłych. To naprawdę świetne udogodnienie sprzątanie po zmarłych Grodzisk-Mazowiecki (http://sprzątanie po zmarłych Grodzisk-Mazowiecki).