Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Warszawiak :)

Strony: [1] 2 3 ... 15
1
Praca w Warszawie / Osiedle
« dnia: Dzisiaj o 20:16:29 »
Czego brakuje na waszych osiedlach? U nas są to na pewno pojemniki na psie kupy... A właściciele mają w nosie sprzątanie po swoich pupilach, dlatego często zdarza się, że ktoś wdepnie w taką "niespodziankę", co jest strasznie irytujące.

2
Południowe dzielnice / Alkohol
« dnia: Dzisiaj o 17:24:24 »
Wiele osób obecnie ma problemy z alkoholem. Mogę wam polecić kompleksowy ośrodek leczenia uzależnień k. Brzegu, moja siostra się tam leczyła i szybko stanęła na nogi. Najważniejsze na terapii jest wsparcie i pozytywne nastawienie. Dlatego w ośrodku Freedom panuje przyjazna atmosfera, nikt nikogo nie ocenia, a terapeuci wspierają swoich pacjentów w tym ciężkim czasie.

3
O Warszawie / Odwyk
« dnia: Dzisiaj o 16:53:45 »
Ja mogę polecić odwyk alkoholowy dla krakowian w ośrodku Freedom. Długi czas mieszkałem w Krakowie i właśnie tam się leczyłem. Specjaliści pomogli mi dojść do siebie i pokazali sposoby na radzenie sobie ze stresem i problemami, zamiast zapijania ich.

4
Ogłoszenia / Alkohol w ciąży
« dnia: Dzisiaj o 16:19:27 »
Niestety coraz częściej słyszy się o uszkodzeniach płodu przez alkohol w ciąży. Kobiety, które wcześniej miały problemy z uzależnieniem ciąża jest bardzo trudnym okresem. Dlatego myślę, że terapia uzależnień we Wrocławiu w ośrodku Freedom będzie wielką pomocą i wsparciem w takim okresie, a także impulsem do wzięcia życia we własne ręce.

5
O wszystkim i o niczym / Walka ze stresem
« dnia: Dzisiaj o 11:19:32 »
Wiele lat zmagałem się ze stresem i tym, że nie byłam w stanie nad nim zapanować. Przez to traciłem wiele fajnych chwil i możliwości. W końcu odkryłem oddychanie metodą butejki i zdecydowałem się pójść na warsztaty prowadzone przez pana Jakuba Gontarskiego. Od tamtej pory powoli wszystko się zmienia, coraz lepiej radzę sobie z emocjami, mam lepszą kondycję i więcej energii. Zdecydowanie polecam.

6
Południowe dzielnice / Oszczędności
« dnia: 19 Stycznia, 2022, 22:41:00 »
Mój brat jakiś czas temu stwierdził, że fotowoltaika w Kątach Wrocławskich jest bardzo opłacalna i powinienem spróbować i zainwestować. Na początku podszedłem do tego sceptycznie, jednak z czasem po kilku kalkulacjach stwierdziłem, że rzeczywiście to jest dobry sposób na oszczędność. Jakie macie jeszcze sposoby na oszczędzanie?

7
Centralne dzielnice / Jakie drzwi do biura
« dnia: 19 Stycznia, 2022, 22:16:51 »
Chciałbym zainwestować w szklane drzwi we Wrocławiu, z badań wynika, że takie drzwi są najmodniejszą opcją do biura, dodatkowo pozwalają na zwiększenie ilości światła naturalnego, które ma wpływ na samopoczucie i produktywność. A to bardzo ważne w biurze.

8
Sport w Warszawie / Kontuzje
« dnia: 18 Stycznia, 2022, 13:45:12 »
Niestety trzeba pamiętać, że jak się uprawia sport, to jest się bardziej narażonym na kontuzje. Sam się o tym przekonałem na wakacjach. Jak zawsze biegałem rano, tyle że nad morzem, na plaży i źle stanąłem, przez co skręciłem kostkę. Potrzebne było USG ortopedyczne w Gdańsku i dobry lekarz, którego znalazłem w Centrum Spine.

9
Ogłoszenia / Rehabilitacja
« dnia: 18 Stycznia, 2022, 12:58:29 »
Ja polecam zabiegi rehabilitacyjne w Gdańsku, po złamaniu nogi trafiłem do nich, żeby pomogli mi wrócić do dawnej sprawności. Okazało się, że są świetni i potrafią dopasować zabiegi do potrzeb pacjenta. Szybko zacząłem widzieć pierwsze efekty.

10
O wszystkim i o niczym / Jak przestać palić papierosy
« dnia: 18 Stycznia, 2022, 10:34:18 »
Od dłuższego czasu zastanawiam się, w jaki sposób rzucić palenie, próbowałem już plastrów, tabletek z apteki i innych specyfików z reklam. Niestety nic nie działa... Słyszałem trochę o terapii Allena Carra i tym, że jest to uniwersalny sposób leczenia różnych uzależnień, może to by pomogło?

11
O wszystkim i o niczym / Odp: Graffiti w pokoju dziecka
« dnia: 12 Stycznia, 2022, 22:39:09 »
Myślę, że jeżeli dziecko właśnie o takim pokoju marzy, to dlaczego nie... U nas wylądowały naklejki na szafę z kosmosem, do tego gwiazdy na suficie i obowiązkowo luneta. Niech się dzieciaki rozwijają i kształtują swoje zainteresowania i pasje.

12
O wszystkim i o niczym / Odp: Architekt wnętrz w Warszawie
« dnia: 12 Stycznia, 2022, 22:06:46 »
My zdecydowaliśmy się na osobę, która urządziła nam mieszkanie. Dzięki temu mamy komfortowe i bardzo funkcjonalne wnętrze. Kupiliśmy panel szklany do łazienki, który nie tylko pięknie wygląda, ale też chroni ścianę, co przy dzieciakach jest niezwykle ważne.

13
O wszystkim i o niczym / Wakacje
« dnia: 11 Stycznia, 2022, 23:25:54 »
Polecacie jakieś noclegi w Stegnie? Zastanawiam się gdzie pojechać z maluchami na wakacje i stwierdziłem, że najlepszą opcją będzie miejsce, w którym ja spędzałem jako maluch wakacje. Myślę, że to może być ciekawe przeżycie dla dzieciaków i dla mnie, bo jakby nie było, to troszkę powrót do przeszłości.

14
Ogłoszenia / Noclegi
« dnia: 11 Stycznia, 2022, 22:45:43 »
Gdzie znaleźć nocleg w Mielnie? Szukam czegoś dla rodziny z dwójką dzieci, najlepiej z atrakcjami w stylu basenu, jakichś animacji, dobrej restauracji i tego typu rzeczy. Znacie takie miejsce?

15
Aktualności z Warszawy / Ferie zimowe
« dnia: 11 Stycznia, 2022, 16:10:10 »
Co robicie na ferie zimowe? Ja planuje wyjechać z dzieciakami w góry i pokazać im zimę. Do tego może nauczą się jeździć na nartach, w końcu ferie zawsze lepiej spędzać aktywnie i z rodziną, a nie przed komputerem. Przejrzałem noclegi w Zakopanem i już nawet mam fajny hotel na oku, z basenem i wysokim standardem.

Strony: [1] 2 3 ... 15