Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Basia

Strony: [1]
1
Rampy załadunkowe znajdziesz w https://gizo.pl/. Możesz  je tam kupić lub wynająć. Znajdziesz tam też części do urządzeń, więc może dałoby się naprawić tą rampę. Oferowany sprzęt jest do wyboru, nowy lub używany. Firma ma oddziały na terenie całego kraju i z dowozem nie ma problemów. Dostarczą urządzenie w każde miejsce.  Także z serwisem u klienta, w przypadku awarii. Sprawdź, bo nie wiem, czy zajmują się także montażem, ale na pewno służą pomocą i doradztwem.

2
Centralne dzielnice / Odp: Chirurgia plastyczna
« dnia: 31 Stycznia, 2018, 21:43:10 »
Moja koleżanka robiła sobie operację plastyczną piersi i wybrała klinikę w Lublinie- http://www.chirurgiaestetyczna.pl/. Była bardzo zadowolona zarówno z przebiegu leczenia jak z efektów. Wybrała tą klinikę z polecenia znajomych. Teraz nie ma kompleksów i w końcu jest zadowolona ze swojego wyglądu.

3
O wszystkim i o niczym / Odp: Co byście w sobie zmieniły?
« dnia: 30 Grudnia, 2017, 18:15:25 »
Ja chętnie pozbyłabym się cellulitu. Koleżanka była na kilku zabiegach w klinice na Powiślu-http://estivance.pl/zabiegi/alliance-lpg-endermologie/. Za pomocą jednego zabiegu równocześnie zlikwidowała nadmiar tkanki tłuszczowej, ujędrniła skórę i zlikwidowała cellulit. Zabieg mało inwazyjny a efekty piękne.

4
O wszystkim i o niczym / Odp: Usprawnienia działalności w przemyśle
« dnia: 04 Grudnia, 2017, 18:47:11 »
Bez względu na profil firmy, bardzo przydatny jest program do faktur i dokumentów online https://afaktury.pl/. Dostępny z każdego urządzenia i miejsca a co najważniejsze, jako jedyny na rynku generuje JPK.

5
O wszystkim i o niczym / Odp: Bielizna erotyczna
« dnia: 29 Czerwca, 2017, 20:38:34 »
Niedawno trafiłam na forum:  i jest tam dział o najlepszeych sklepach z bielizną erotyczną. Zajrzyj może znajdziesz sklep z bielizną, która Ci się spodoba. Nie musi to być wyłącznie sex shop. W wielu, nawet markowych sklepach, mają taką kategorię bielizny.

6
O wszystkim i o niczym / Odp: Aranżacja wnętrza
« dnia: 10 Marca, 2017, 22:29:52 »
Własne mieszkanie zaranżowałam sama, ale odkąd zobaczyłam projekty  , to tego żałuję. Piękne, przestronne, eleganckie wnętrza. Nowocześnie a przy tym wygodnie i przytulnie. Wszystko dostosowane do życzeń klientów. Gdybym miała kolejny raz urządzać mieszkanie, to na pewno nie zastanawiałabym się ani chwili.

7
O wszystkim i o niczym / Odp: Dobre sklepy rowerowe
« dnia: 17 Lutego, 2017, 17:47:41 »
Ja rozglądam się teraz za rowerem miejskim i po odwiedzeniu kilku sklepów stacjonarnych, zaczynam rozglądać się w necie. Znalazłam sklep, w którym mają bardzo duży wybór rowerów  . Mają bardzo dobre marki rowerów i trudno coś wybrać.  I sama już nie wiem, czy zdecydowac się na miejski, czy może wybrać taki bardziej uniwersalny?

8
O wszystkim i o niczym / Odp: Najlepsze wakacyjne destynacje
« dnia: 30 Grudnia, 2016, 19:13:00 »
Pogoda nad naszym morzem bywa kapryśna, dlatego wolę wybrać się do Terma Bania w Białce Tatrzańskiej. W basenach termalnych możesz się kąpać przez cały rok. Do tego masz saunarium i spa. Wszystko w jednym miejscu. I przepiękna okolica.

9
Nieruchomości w Warszawie / Odp: Zarządzanie nieruchomościami
« dnia: 03 Grudnia, 2016, 21:16:53 »
Jeżeli mieszkasz w jakiejś wspólnocie, to z pewnością dobrze by było, żeby miała ona zarządcę.  Jak rozumiem, mieszkasz w nowym budynku, więc nie powinno być z nim problemów technicznych, ale przeglądy okresowe są konieczne i ich terminów pilnuje właśnie zarządca.  Nie polecę Ci zarządcy za to mogę z czystym sumieniem polecić firmę: http://www.przeglady-budowlane24.pl/ zajmującą się przeglądami budowlanymi. Zgodnie z prawem, takie przeglądy powinny odbywać się systematycznie.

Strony: [1]