Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Anna80

Strony: [1]
1
Ogłoszenia / Dobry dentysta
« dnia: 28 Grudzień, 2017, 09:47:33 »
Mam problem z zębami - szukam dobrego dentysty. Możecie mi powiedzieć czy macie jakieś doświadczenia z Elizą Pogorzelską? Poleciła mi ją znajoma i szukam jeszcze dodatkowej opinii, bo wiadomo jak to jest - nawet dorośli boją się dentystów.  :-[

2
Kultura w Warszawie / Agencja aktorska
« dnia: 14 Sierpień, 2017, 08:11:43 »
Osoby zainteresowane rozpoczęciem swojej przygody z aktorstwem w sposób bardziej profesjonalny wiele zyskają dzięki możliwości zaistnienia w JMC Studio. Wieloletnie funkcjonowanie agencji aktorskiej, pozwala na zapewnienie profesjonalnej reprezentacji. W agencji z Warszawy obsługiwani są aktorzy oraz mający już doświadczenie w grze aktorskiej epizodyści.

3
O wszystkim i o niczym / Pomoc prawna dla firm spożywczych
« dnia: 04 Sierpień, 2017, 12:53:42 »
Macie doświadczenie z kancelariami prawnymi obsługującymi przedsiębiorstwa w zakresie prawa żywnościowego? Polecono mi jednych specjalistów i zastanawiam czy warto wybrać wyspecjalizowaną kancelarię czy "zwykłą"? Dokładniej chodzi mi o branżę suplementów diety - więcej o działalności tych polecanych prawników można poczytać na podstronie dotyczącej suplementów (http://www.food-law.pl/prawo_zywnosiowe/suplementy_diety).

4
O wszystkim i o niczym / Nauka języka angielskiego
« dnia: 07 Lipiec, 2017, 14:52:49 »
Często zastanawiam się nad nauką języka, ostatnio dowiedziałam się o możliwości nauki angielskiego przez Skype. Uznałam, że to coś dla mnie- nie trzeba dojeżdżać, godziny spotkań są dogodne i dopasowane do mnie, a zajęcia prowadzone są w sesjach jeden na jeden, więc nie ma stresów związanych z mówieniem w obcym języku na forum. Próbowaliście kiedyś takiej metody nauki? Sprawdza się u was?

5
O wszystkim i o niczym / Odzyskiwanie odszkodowania
« dnia: 20 Grudzień, 2016, 10:59:42 »
Hej, mam problem z odzyskaniem odszkodowania. Firma, która powinna mi je wypłacić wykręca się, że tego nie zrobi. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie szukać pomocy? Lepiej korzystać z pomocy prawników czy firm walczących o odszkodowania?

6
Nieruchomości w Warszawie / Zarządzanie nieruchomościami
« dnia: 21 Listopad, 2016, 13:12:09 »
Hej, odkąd zamieszkałam na dużym osiedlu zastanawiam się czy warto poszukać firmy oferującej zarządzanie nieruchomościami? Pierwotnie sądziłam, że można mieć nadzieję, że będą się o to troszczyć deweloperzy, jednak okazało się, że z nimi to różnie, poza tym często okazuje się, że deweloper zbankrutował i wówczas nikt już się nieruchomościami nie chce zająć. Polecicie mi jakich specjalistów w tym zakresie? Komu warto powierzyć zarządzanie nieruchomościami?

7
Ogłoszenia / Dobry fotograf
« dnia: 16 Listopad, 2016, 15:34:55 »
Szukam dobrego fotografa, który mógłby zaproponować wyjątkowe zdjęcia w plenerze. Polecono mi tego, czy ktoś miała  nim do czynienia i może potwierdzić, że to dobry specjalista?

8
O wszystkim i o niczym / Najlepsze wakacyjne destynacje
« dnia: 16 Listopad, 2016, 15:15:45 »
Hej, wiem, że wakacje już za nami i myślimy o Świętach, ale warto mieć na uwadze jakieś sprawdzone ośrodki na przyszłe wakacje. :) Ja byłam nad polskim morzem w apartamenty Darłowo i byłam zadowolona. Elegancka lokalizacja, blisko do morza i miasta.
Jakie są wasze top miejsca na wypoczynek?:) U mnie to zawsze Bałtyk!

9
Ogłoszenia / Najlepsze firmy ogrodnicze
« dnia: 07 Listopad, 2016, 08:12:22 »
Hej, zastanawiam się jakie firmy ogrodnicze są najlepsze? Obecnie planuje urządzenie ogrodu w nowym domu i nie wiem jaką firmę wybrać, możecie mi coś polecić?

10
O wszystkim i o niczym / Jakie środki do mycia samochodu?
« dnia: 26 Październik, 2016, 09:33:03 »
Hej, mam problem z myciem swojego auta. Zwykle jeździłam na myjnie, ale ostatnio słyszałam, że nie jest to najlepszy pomysł, bo szczotki mogą zostawiać rysy na lakierze. Czy to prawda?
Zastanawiam się jakim środkiem myć auto w domu, żeby mieć pewność, że nie zniszczę auta. Oferty sklepów internetowych są takie duże, że trudno się na coś zdecydować. Planuje zakup w sklepie: wszystkodlaprzemyslu.pl bo tam mam możliwość zakupu produktów do czyszczenia auta i innych preparatów chemicznych. Tylko nie do końca wiem na co się zdecydować: lepiej wybrać szampon samochodowy z woskiem czy bez? A może jakiś koncentrat do mycia? Liczę na waszą pomoc :)

Strony: [1]