Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kokosik

Strony: [1]
1
O wszystkim i o niczym / Kontraktowa produkcja suplementów diety
« dnia: 23 Styczeń, 2019, 13:37:06 »
Czy orientuje się w jaki sposób działa kontraktowa produkcja suplementów diety? Profesjonalne firmy przyjmują zlecenia i tworzą dla swoich klientów gotowy produkt wysokiej jakości. Zajmują się tym kompleksowo, również kapsułkowaniem suplementów.

2
Praca w Warszawie / Praca w Oriflame
« dnia: 22 Styczeń, 2019, 09:19:12 »
Polecam spróbować swoich sił jako konsultantka Oriflame. Spokojnie da się na tym zarobić i jest to na tyle elastyczna praca, że można ją potraktować jako dorywczą. Wszystko zależy od naszych możliwości. Dużym plusem jest też możliwość wybrania odpowiedniego dla siebie systemu zarabiania - można sprzedawać kosmetyki i zarabiać na różnicy między ceną katalogową i ceną zakupu, a można spróbować swoich sił w budowaniu sieci sprzedaży. Grunt to mieć dobrego sponsora, który pomoże i doradzi jeżeli zdecydujemy się na tę ostatnią drogę. Polecam współpracę z Iwoną i Mirkiem Gierzkiewiczami - to bardzo doświadczeni konsultanci, dlatego współpraca z nimi może przynieść sporo korzyści.

3
O wszystkim i o niczym / Wasze hobby
« dnia: 04 Czerwiec, 2018, 13:53:43 »
Co lubicie robić w wolnym czasie? Co was relaksuje i pozwala odpocząć? Ja chętnie sięgam po akcesoria malarskie i tworzę :) Z początku moje prace nie były najlepsze, jednak każda godzina poświęcona na ćwiczenia owocuje coraz piękniejszymi efektami.

4
Ogłoszenia / Wyjazdy wakacyjne dla dzieci
« dnia: 10 Kwiecień, 2018, 14:27:09 »
Co roku mam problem w wakacje. Jak zaplanować urlop, żeby być z dziećmi i zapewnić im dobrą zabawę i wypoczynek a jednocześnie móc normalnie chodzić do pracy. Odkąd odkryłam ciekawe obozy sportowe organizowane przez Active Camp ten problem zniknął. Co rok wysyłam je na obóz konny - dzieciaki odkryły swoją wielką pasję, ja mogę chodzić do pracy i jednocześnie mam czas dla siebie i męża.

5
Ogłoszenia / Zachowaj wspomnienia - przegrywanie kaset VHS
« dnia: 09 Kwiecień, 2018, 15:20:27 »
Mam w domu dużo kaset z młodości, dzieciństwa - wszystkie nagrane na niegdyś popularnym nośniku VHS. Obecnie mało kto posiada w domu działający odtwarzacz VHS dlatego warto już dzisiaj zadbać o swoje wspomnienia i póki jeszcze kasety są sprawne przegrać je na bardziej przyjazne płyty CD lub DVD. :) A może ktoś z was ma w komu jeszcze filmy 8 mm? One są bardzo wrażliwe na działanie czynników zewnętrznych, więc tym bardziej warto je przegrywać na bezpieczniejsze nośniki. Ja niestety za późno dowiedziałam się o takiej możliwości i jeden z moich filmów już nigdy nie będzie mógł być obejrzany  :'( Ale pozostałe jak najbardziej, bo nauczona doświadczeniem wszystkie zaniosłam do Meritum i mi przegrali. :) Oglądam w każdym momencie kiedy tylko chcę, ulubione nawet przegrałam na komórkę. :)

6
O wszystkim i o niczym / Prace budowlane
« dnia: 22 Luty, 2017, 13:25:41 »
Osobom, które planują zagospodarowanie terenu wokół nieruchomości i podłączenie nowych przyłączy, polecam skorzystać z oferty Re-Montex. Firma działa w Poznaniu i w profesjonalny sposób realizuje różne wykopy, w tym usługi wykonywane minikoparką. Działają terminowo, profesjonalnie i dokładnie. Zachęcam was do dodawania swoich polecanych firm budowlanych z różnych miast.

7
Ogłoszenia / Meble hotelowe
« dnia: 21 Luty, 2017, 14:37:40 »
Jeżeli prowadzicie hotel lub ośrodek wypoczynkowy i szukacie dobrej jakości mebli to polecam zapoznać się z ofertą Furnimeb - robią prawdziwie piękne meble do hoteli od wielu lat. Polecam.

8
O wszystkim i o niczym / Dobry seksuolog z Warszawy
« dnia: 15 Luty, 2017, 12:19:48 »
Polecam wam specjalistów  z  Centrum Vide w Warszawie. Profesjonalnie podchodzą do każdego i starają się pomóc w znalezieniu najkorzystniejszego rozwiązania w każdej sytuacji. Ja korzystałam z porad seksuologa i naprawdę mi pomógł. :) Moim zdaniem nie warto zastanawiać się nad tym co inni powiedzą albo myśleć o tym, że tylko wariaci potrzebują porad od seksuologa, psychologa czy terapeuty. Profesjonalny specjalista może naprawdę pomóc zmienić życie na plus.

9
Sport w Warszawie / Gdzie na paintball?
« dnia: 10 Luty, 2017, 11:25:53 »
Ostatnio z mężem odkryliśmy ekstra miejsce do gry w paintball! Jeżeli taka forma spędzania czasu wydaje wam się interesująca to zachęcam. Naprawdę warto, bo mają super miejsce przygotowane do gry. Sprawdźcie sami - paintball pod Warszawą. Ze stolicy trzeba trochę dojechać, ale miejsce wynagradza to :)

Strony: [1]