Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Anna80

Strony: [1] 2
1
O wszystkim i o niczym / Odp: Jak spędzanie czas z dzieckiem?
« dnia: 09 Styczeń, 2019, 11:38:54 »
Moim zdaniem dobrym wyborem jest zabawa edukacyjnymi zabawkami i pomocami naukowymi. Dziecko ma możliwość rozwoju nowych umiejętności i jednocześnie rodzice mają pewność, że używane produkty są bezpieczne.

2
Nic nie słyszałam, ale brzmi ciekawie. Na portalu LinkedIn można pisać opinie o pracownikach, czy to jest coś podobnego?

3
O wszystkim i o niczym / Odp: Graffiti w pokoju dziecka
« dnia: 03 Kwiecień, 2018, 12:48:00 »
Mojej córce na szczęście wystarczył bujak w kształcie konika :D Ale być może im będzie starsza tym ciężej będzie sprostać jej wygórowanym wymaganiom :)

4
O wszystkim i o niczym / Odp: szybki i tani rozwod w warszawie
« dnia: 29 Marzec, 2018, 10:41:52 »
Mnie tematyka rozwodu osobiście nie dotknęła, ale ostatnio znalazłam ciekawy artykuł na temat tego w jaki sposób wygląda praca adwokata - czyli coś na temat, ale jednak całkiem innego. Polecam tym, którzy chcą poznać odwrotną perspektywę. - http://www.konsumentwpolsce.pl/kim-jest-adwokat-gwiazd/.

5
Ogłoszenia / Dobry dentysta
« dnia: 28 Grudzień, 2017, 09:47:33 »
Mam problem z zębami - szukam dobrego dentysty. Możecie mi powiedzieć czy macie jakieś doświadczenia z Elizą Pogorzelską? Poleciła mi ją znajoma i szukam jeszcze dodatkowej opinii, bo wiadomo jak to jest - nawet dorośli boją się dentystów.  :-[

6
Warszawskie inwestycje / Odp: Dziurawe ulice
« dnia: 14 Sierpień, 2017, 08:12:28 »
Niestety nasze polskie ulice mają to do siebie, że wszędzie są dziury.

7
Kultura w Warszawie / Agencja aktorska
« dnia: 14 Sierpień, 2017, 08:11:43 »
Osoby zainteresowane rozpoczęciem swojej przygody z aktorstwem w sposób bardziej profesjonalny wiele zyskają dzięki możliwości zaistnienia w JMC Studio. Wieloletnie funkcjonowanie agencji aktorskiej, pozwala na zapewnienie profesjonalnej reprezentacji. W agencji z Warszawy obsługiwani są aktorzy oraz mający już doświadczenie w grze aktorskiej epizodyści.

8
O wszystkim i o niczym / Pomoc prawna dla firm spożywczych
« dnia: 04 Sierpień, 2017, 12:53:42 »
Macie doświadczenie z kancelariami prawnymi obsługującymi przedsiębiorstwa w zakresie prawa żywnościowego? Polecono mi jednych specjalistów i zastanawiam czy warto wybrać wyspecjalizowaną kancelarię czy "zwykłą"? Dokładniej chodzi mi o branżę suplementów diety - więcej o działalności tych polecanych prawników można poczytać na podstronie dotyczącej suplementów (http://www.food-law.pl/prawo_zywnosiowe/suplementy_diety).

9
O wszystkim i o niczym / Nauka języka angielskiego
« dnia: 07 Lipiec, 2017, 14:52:49 »
Często zastanawiam się nad nauką języka, ostatnio dowiedziałam się o możliwości nauki angielskiego przez Skype. Uznałam, że to coś dla mnie- nie trzeba dojeżdżać, godziny spotkań są dogodne i dopasowane do mnie, a zajęcia prowadzone są w sesjach jeden na jeden, więc nie ma stresów związanych z mówieniem w obcym języku na forum. Próbowaliście kiedyś takiej metody nauki? Sprawdza się u was?

10
Kultura w Warszawie / Odp: Muzeum narodowe w Warszawie
« dnia: 12 Styczeń, 2017, 12:45:01 »
Myślę, że może równać się z Muzeum Powstania Warszawskiego. Ciekawe jak tam w środku w Muzeum Historii Żydów Polskich, czy ktoś był ? Może jakaś relacja ?
Muzeum Powstania to doskonale zorganizowany obiekt. Muzeum na światowym poziomie - wiele zabytków można dotknąć, samemu sprawdzić jak coś wyglądało. Dzięki wielu bodźcom mamy możliwość wszystkimi zmysłami odczuć tragedię tamtych ludzi - np. w imitacji kanałów, gdzie człowiek chodzi zgięty wpół przy odgłosach chlupoczącej wody i strzałów oraz wybuchów. Emocje gwarantowane!

11
Kultura w Warszawie / Odp: Ranking teatrów
« dnia: 20 Grudzień, 2016, 11:01:31 »
Jak dla mnie tylko Teatr Polski :)

12
Nieruchomości w Warszawie / Odp: Apartamentowce na Żoliborzu
« dnia: 20 Grudzień, 2016, 11:00:57 »
Znajoma zastanawiała się nad tym. Myślę, że to fajne mieszkania.

13
O wszystkim i o niczym / Odzyskiwanie odszkodowania
« dnia: 20 Grudzień, 2016, 10:59:42 »
Hej, mam problem z odzyskaniem odszkodowania. Firma, która powinna mi je wypłacić wykręca się, że tego nie zrobi. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie szukać pomocy? Lepiej korzystać z pomocy prawników czy firm walczących o odszkodowania?

14
Nieruchomości w Warszawie / Zarządzanie nieruchomościami
« dnia: 21 Listopad, 2016, 13:12:09 »
Hej, odkąd zamieszkałam na dużym osiedlu zastanawiam się czy warto poszukać firmy oferującej zarządzanie nieruchomościami? Pierwotnie sądziłam, że można mieć nadzieję, że będą się o to troszczyć deweloperzy, jednak okazało się, że z nimi to różnie, poza tym często okazuje się, że deweloper zbankrutował i wówczas nikt już się nieruchomościami nie chce zająć. Polecicie mi jakich specjalistów w tym zakresie? Komu warto powierzyć zarządzanie nieruchomościami?

15
Ogłoszenia / Dobry fotograf
« dnia: 16 Listopad, 2016, 15:34:55 »
Szukam dobrego fotografa, który mógłby zaproponować wyjątkowe zdjęcia w plenerze. Polecono mi tego, czy ktoś miała  nim do czynienia i może potwierdzić, że to dobry specjalista?

Strony: [1] 2