Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Ogłoszenia / Sposób na oszczędzanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 16 Maja, 2022, 13:58:49 »
Chyba każdy szuka sposobu na oszczędzanie, szczególnie gdy ceny szybują w górę z miesiąca na miesiąc. Warto w takiej sytuacji zainwestować w instalacje fotowoltaiczne na Dolnym Śląsku. Będzie to rozwiązanie problemów z energią, ciepłą wodą, a także ogrzewaniem, które może być wtedy na energię elektryczną czerpaną ze słońca.
2
Aktualności z Warszawy / Jak zmniejszyć rachunki za prąd?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 16 Maja, 2022, 13:22:09 »
Myślicie, że fotowoltaika w Dzierżoniowie jest opłacalna? Mam trójkę dzieci i zastanawiam się, czy fotowoltaika będzie dobrym sposobem na zmniejszenie rachunków za prąd, które obecnie ciągle pną się do góry, przez coraz większe podwyżki cen.
3
O wszystkim i o niczym / Zdrowe oczy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 03 Maja, 2022, 21:53:13 »
Warto jest wiedzieć, że prawidłowa akomodacja oka pozwala nam na normalne widzenie bez żadnych rozmyć czy innych zakłóceń. Okazuje się jednak, że naprawdę dużo ludzi ma z nią problem. Warto po zauważeniu pierwszych objaw pójść na badania kontrolne, które pozwolą na szybką reakcję lekarza.
4
O wszystkim i o niczym / Modne ubrania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 02 Maja, 2022, 19:42:26 »
Chciałbym kupić sobie nowe koszulki z nadrukiem, jednak nie wiem, jakie są teraz trendy. Myślicie, że kolor ma znaczenie? I jakie grafiki najlepiej wybrać. Chciałbym zacząć się lepiej ubierać, ale moda mnie trochę przerasta na tę chwilę.
5
Północne dzielnice / Urządzanie mieszkania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 02 Maja, 2022, 18:11:36 »
Jeżeli macie już kupiony lub wybudowany dom, ale nie wiecie jak go urządzić, lub nie macie pomysłu na kolor ścian i dodatki, a chcielibyście mieć mieszkanie w określonym stylu, warto poprosić o pomoc specjalistę. Nam pomógł architekt wnętrz w Gdańsku. Teraz planuje zakup nowego biura i na pewno zainwestuję w usługę architekta.
6
Ogłoszenia / Najtrudniejsze zawody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 02 Maja, 2022, 13:05:13 »
Czy wiecie, jak ciężka jest praca lekarza? To on odpowiada za życie i zdrowie swoich pacjentów, którzy liczą na jego wiedzę i umiejętności. Tu nie ma miejsca na pomyłki. Dlatego warto wiedzieć, że istnieje pomoc prawna dla lekarzy.
7
Aktualności z Warszawy / Narkotyki u młodych osób
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 02 Maja, 2022, 12:12:30 »
Zauważyliście, że coraz większy problem pojawia się wśród młodzieży z używkami? Warto uświadamiać rodziców i młodzież, że jest skuteczne leczenie narkomanii, a używki nie są rozwiązaniem problemów.
8
Ogłoszenia / Jak pomóc osobie uzależnionej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 02 Maja, 2022, 11:34:31 »
Mój przyjaciel zmaga się z problemem z alkoholem. Nie miałem pojęcia jak mu pomóc i zwróciłem się z prośbą do ośrodka leczenia uzależnień. Powiedzieli mi jak się w takiej sytuacji zachować i jak zachęcić taką osobę do leczenia. Polecam kontakt ze specjalistami.
9
O wszystkim i o niczym / Kierowca tira
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 29 Kwietnia, 2022, 11:57:26 »
Zastanawiam się, czy praca kierowcy jest trudna i jakie są najważniejsze kwestie, o których trzeba pamiętać. Słyszałem, że bardzo ważne jest rozliczenie czasu pracy kierowcy. Jednak wydaje mi się, że samo pokonywanie trasy jest wymagające i trudne. Co o tym myślicie?
10
Wschodnie dzielnice / Prawnik
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 29 Kwietnia, 2022, 11:26:51 »
Jakiś czas temu musiałem skorzystać z porady prawnej w Szczecinie. Znalazłem kancelarię Węgłowski, o której czytałem sporo dobrych opinii. Konsultacja przebiegła bardzo profesjonalnie, także polecam tych specjalistów.
Strony: [1] 2 3 ... 10