Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Wschodnie dzielnice / Odzież na siłownie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia Dzisiaj o 21:05:16 »
Jakie polecacie śmieszne koszulki na siłownię? Chodzi o coś dobrej jakości z ciekawym napisem, żeby nie było nudno na treningach. Myślę, że ubieranie koszulek ze śmiesznymi napisami wpływa na nasz nastrój, a także na nastrój tych z którymi ćwiczymy :)
2
Praca w Warszawie / Osiedle
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia Dzisiaj o 20:16:29 »
Czego brakuje na waszych osiedlach? U nas są to na pewno pojemniki na psie kupy... A właściciele mają w nosie sprzątanie po swoich pupilach, dlatego często zdarza się, że ktoś wdepnie w taką "niespodziankę", co jest strasznie irytujące.
3
Południowe dzielnice / Alkohol
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia Dzisiaj o 17:24:24 »
Wiele osób obecnie ma problemy z alkoholem. Mogę wam polecić kompleksowy ośrodek leczenia uzależnień k. Brzegu, moja siostra się tam leczyła i szybko stanęła na nogi. Najważniejsze na terapii jest wsparcie i pozytywne nastawienie. Dlatego w ośrodku Freedom panuje przyjazna atmosfera, nikt nikogo nie ocenia, a terapeuci wspierają swoich pacjentów w tym ciężkim czasie.
4
O Warszawie / Odwyk
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia Dzisiaj o 16:53:45 »
Ja mogę polecić odwyk alkoholowy dla krakowian w ośrodku Freedom. Długi czas mieszkałem w Krakowie i właśnie tam się leczyłem. Specjaliści pomogli mi dojść do siebie i pokazali sposoby na radzenie sobie ze stresem i problemami, zamiast zapijania ich.
5
Ogłoszenia / Alkohol w ciąży
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia Dzisiaj o 16:19:27 »
Niestety coraz częściej słyszy się o uszkodzeniach płodu przez alkohol w ciąży. Kobiety, które wcześniej miały problemy z uzależnieniem ciąża jest bardzo trudnym okresem. Dlatego myślę, że terapia uzależnień we Wrocławiu w ośrodku Freedom będzie wielką pomocą i wsparciem w takim okresie, a także impulsem do wzięcia życia we własne ręce.
6
O wszystkim i o niczym / Walka ze stresem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia Dzisiaj o 11:19:32 »
Wiele lat zmagałem się ze stresem i tym, że nie byłam w stanie nad nim zapanować. Przez to traciłem wiele fajnych chwil i możliwości. W końcu odkryłem oddychanie metodą butejki i zdecydowałem się pójść na warsztaty prowadzone przez pana Jakuba Gontarskiego. Od tamtej pory powoli wszystko się zmienia, coraz lepiej radzę sobie z emocjami, mam lepszą kondycję i więcej energii. Zdecydowanie polecam.
7
Południowe dzielnice / Oszczędności
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 19 Stycznia, 2022, 22:41:00 »
Mój brat jakiś czas temu stwierdził, że fotowoltaika w Kątach Wrocławskich jest bardzo opłacalna i powinienem spróbować i zainwestować. Na początku podszedłem do tego sceptycznie, jednak z czasem po kilku kalkulacjach stwierdziłem, że rzeczywiście to jest dobry sposób na oszczędność. Jakie macie jeszcze sposoby na oszczędzanie?
8
Centralne dzielnice / Jakie drzwi do biura
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 19 Stycznia, 2022, 22:16:51 »
Chciałbym zainwestować w szklane drzwi we Wrocławiu, z badań wynika, że takie drzwi są najmodniejszą opcją do biura, dodatkowo pozwalają na zwiększenie ilości światła naturalnego, które ma wpływ na samopoczucie i produktywność. A to bardzo ważne w biurze.
9
Sport w Warszawie / Kontuzje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 18 Stycznia, 2022, 13:45:12 »
Niestety trzeba pamiętać, że jak się uprawia sport, to jest się bardziej narażonym na kontuzje. Sam się o tym przekonałem na wakacjach. Jak zawsze biegałem rano, tyle że nad morzem, na plaży i źle stanąłem, przez co skręciłem kostkę. Potrzebne było USG ortopedyczne w Gdańsku i dobry lekarz, którego znalazłem w Centrum Spine.
10
Ogłoszenia / Rehabilitacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warszawiak :) dnia 18 Stycznia, 2022, 12:58:29 »
Ja polecam zabiegi rehabilitacyjne w Gdańsku, po złamaniu nogi trafiłem do nich, żeby pomogli mi wrócić do dawnej sprawności. Okazało się, że są świetni i potrafią dopasować zabiegi do potrzeb pacjenta. Szybko zacząłem widzieć pierwsze efekty.
Strony: [1] 2 3 ... 10